تفکیک نغمات ترتیل استاد پرهیزگار

 

در این پست قرار است برایتان در قالب 30 عکس (هر جزء قرآن = یک عکس) مشخص کنیم که استاد پرهیزگار در هر جزء چه محدوده هایی را با کدام نغمه و لحن خوانده است.

کانالی در تلگرام و پیام رسان ایرانیِ بله، دایر کرده ایم که ناب ترین قطعات ترتیل استاد پرهیزگار در آن به اشتراک گذاشته میشود. نام نغمات هر قطعه را نیز مشخص کرده ایم بسیار جهت یادگیری و آموزش نغمات ترتیل میتواند مفید واقع گردد انشالله با کلیک در اینجا میتوانید وارد کانال شوید. (این کانال در پیام رسان ایتا نیز در حال به روز رسانی میباشد، به زودی کلاس صوت و لحن مخصوص ترتیل نیز در این کانال ها برگزار میشود.)

 جزءها به تفکیک آماده شده و از لینک های زیر قابل دانلود میباشند. هم چنین برای دانلود کل جزءها در قالب یک فایل زیپ، میتوانید اینجا کلیک کنید.، هم اکنون از لینک های زیر قابل دانلود میباشد. برنامه اندروید، با امکان تفکیک صوت و نمایش متن در دست طراحی میباشد و انشاءالله با نام نغمات وحی در کافه بازار منتشر خواهد شد. منتظر باشید!

 

1            2              3              4              5

  

6            7              8              9              10

 

11         12              13             14            15

 

16         17             18              19              20

 

21         22              23             24              25

 

26         27             28               29             30

  • باز شده: 1128

گروه فنی موسسه جهانی حافظان با افتخار اعلام میکند، آمادگی اجرای ایده های ناب تولید محتوای قرآنی در زمینه های اپلکیشن، برنامه های ویدیویی و طراحی عکس و ... را دارد. بدین جهت از بازدیدکنندگان گرامی دعوت به عمل می آید، تا با ارسال ایده های خود، علاوه بر سهیم شدن در اجر معنوی این فعالیت های جهادی، از هدایا و جوایز نفیس نیز بهره مند شوند. با زدن گزینه زیز، میتوانید، ایده های تولیدی خود را با ما در وات ساپ به اشتراک بگذارید.

صفحات ما در فضای مجازی + راه های ارتباطی و ثبت نام در کلاس ها: