لیست کلاس حفظ قرآن - برگه مربی

فایلی که در این پست خدمتتان آماده کرده ایم ، لیست کلاسی حفظ میباشد، که برای 5 قرآن آموز جای خالی گذاشته شده است و مربی از آن استفاده میکند. برگه قرآن آموز نیست طراحی شده است که با کلیک در اینجا میتوانید آن را مشاهده و دانلود کنید

این لیست در دارالقرآن امام حسین قم، در کلاس حفظ یکساله ، هم اکنون استفاده میشود.

در هر صفحه ی برگه، نمره ی 6 جلسه ثبت میشود. اگر کلاسی هر روز برگزار میشود،(مثل کلاس حفظ یکساله) هر صفحه، یک هفته را در بر میگیرد، لذا بالای برگه شماره هفته نیز قرار دارد که ترتیب برگه ها را برای آرشیو کردن نیز مشخص میکند.

این برگه بیشتر برای کلاس های حفظ منسجم ( کلاسی که تمام قرآن آموزان برنامه یکسانی دارند و با هم پیش میروند) طراحی شده است. لذا امکان نوشتن برنامه برای هر حافظ بصورت مجزا قرار داده نشده است.(برای نوشتن تکلیف مجزا میتوانید از برگه برنامه فردی استفاده کنید . برای مشاهده اینجا کلیک کنید)

برای دانلود فایل ورد (قابل ویرایش ) میتوانید اینجا کلیک کنید. (ممکن است در سیستم شما به هم ریختگی داشته باشد. در این صورت از فایل بعدی استفاده کنید)

برای دانلود فایل pdf نیز میتوانید اینجا کلیک کنید.

  • باز شده: 461

گروه فنی موسسه جهانی حافظان با افتخار اعلام میکند، آمادگی اجرای ایده های ناب تولید محتوای قرآنی در زمینه های اپلکیشن، برنامه های ویدیویی و طراحی عکس و ... را دارد. بدین جهت از بازدیدکنندگان گرامی دعوت به عمل می آید، تا با ارسال ایده های خود، علاوه بر سهیم شدن در اجر معنوی این فعالیت های جهادی، از هدایا و جوایز نفیس نیز بهره مند شوند. با زدن گزینه زیز، میتوانید، ایده های تولیدی خود را با ما در وات ساپ به اشتراک بگذارید.

صفحات ما در فضای مجازی + راه های ارتباطی و ثبت نام در کلاس ها: